Aktualności

Informacja

Szanowni Rodzice, dnia 9 czerwca 2023 r. (piątek po Bożym Ciele) żłobek pracuje w trybie normalnym w godzinach 6:30 – 17:00.

Dzień Dziecka

W dniu tak ważnym dla maluchów ślemy życzenia: Dużo zdrowia i radości, moc marzeń spełnienia. Kolorowych dni, zabawy wśród słońca promieni, niech się świat prawdziwy w magiczny zamieni. Niech dziś …

Kochana Mamo!

„Bohaterka” Dziś Dzień Mamy obchodzimy, więc uśmiechu Wam życzymy. Dużo z mamą przytulania, i zabawy aż do rana. Nasza mama to KRÓLOWA, co smutek w kieszeni chowa. Dla nas zawsze …

Kosmos i jego tajemnice

Tworzymy układ słoneczny z wykorzystaniem farb, pasteli i pipet. Poznajemy planety w twórczy i kreatywny sposób wzbogacając naszą astronomiczną wiedzę☄️🌙💫.

Mistrzowskie rozgrywki

Dziś mecz piłki nożnej, pomiędzy dziećmi a wysportowaną Inką. Zabawa korzystnie wpływa na relacje pies-dziecko, poprawia koordynację ruchową, oraz buduje pozytywny nastrój u dziecka i psa😉.

Kolorowo i sportowo

Zabawy ruchowe z wykorzystaniem kolorowych piłek. Dzieci wykorzystują swój potencjał ruchowy kopiąc, rzucając i turlając piłeczki. Poprawiają swoją kondycję ruchową integrując się w grupie.