Kto Ty jesteś? Polak mały.

Dziś dzieci wykonywały prace plastyczne w postaci godła oraz chorągiewek.Tworzenie naszych symboli narodowych oswajało dzieci z biało-czerwonymi barwami oraz budowało patriotyczne nastroje u naszych najmłodszych Polaków.

Pieski w żłobku

Kontakt z pieskami jest wspaniałą okazją do rozwoju dzieci w wieku 0-3 lata. Dzieci mogą dotknąć sierści – nowej struktury, co wpływa na rozwój sensoryczny. Pies tworzy pozytywną atmosferę, w …

Gra w klasy

Kreowanie starych zdrowych zabaw, które pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny dziecka. Zabawa łącząca polokenie – nasze maluch kontra ciocie. My się tutaj nie nudzimy – z ciocią w „klasy” się …

Jesienne barwy

Praca plastyczna z wykorzystaniem symboli jesieni – kolorowych liści. Rozwijamy nasze zmysły wzroku, dotyku oraz węchu. Integrujemy się i dobrze bawimy podczas tworzenia wspólnej jesiennej pracy.

Jesień w sadzie

Kolorujemy jabłuszka oraz orzechy za pomocą suchych pasteli. Utrwalamy wiadomości związane z darami jesieni w sadzie, rozwijamy naszą kreatywność oraz zmysł wzroku.

Zdrowo jesienią

Omawiamy owoce i warzywa, które rosną jesienią w naszych sadach i ogrodach. Wzbogacamy wiedzę na temat witaminowego bogactwa oraz korzyści czerpanych z jedzenia tego co przyniesie nam jesień.