Dziś odwiedziła nas Ochotnicza Straż Pożarna (OSP Głowno).Dzieci miały okazję skorzystać z atrakcji tj.zwiedzanie wozów i łodzi strażackich, z możliwością siedzenia za kierownicąlub sterem.Poznały wyposażenie wozów,czyli wszelkie sprzęty potrzebne w trakcie wezwania.Jedną z największych atrakcji była oczywiście możliwość puszczania wody z prawdziwego węża strażackiego.Serdecznie dziękujemy wszystkim strażakom z OSP Głowno za poświęcony czas, zorganizowanie ciekawego, pouczającego spotkania i wszelkich atrakcji dla naszych dzieci.




































