Czerwony Kapturek

Dziś odwiedził nas teatr kukiełkowy ,, Pinokio” z Nowego Sącza.Dzieci miały okazję obejrzeć wspaniałe przedstawieniept: ,, Czerwony Kapturek”.Po zakończeniu spektaklu odbyły się pamiątkowe zdjęcia z głównymi bohaterami przedstawienia.